BRANŻE
ID:233590

Doradca klienta

Opis firmy:

Wiodący producent RTV poszukuje na stanowisko

Doradcy klienta

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • Sprzedaż na terenie sklepu z elektroniką użytkową.
  • Dbanie o ekspozycję na terenie sklepu (czystość, widoczność produktów na ekspozycji).
  • Promowanie produktów marki wśród klientów sklepu.
  • Sumienne raportowanie wyników sprzedażowych.

Od kandydatów oczekujemy:
  • Sumienności w wykonywaniu obowiązków.
  • Dyspozycyjności w weekendy.
  • Zaangażowania w realizację celów sprzedażowych.
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
  • Umiejętności do pracy w zespole i pod presją wyniku.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie sprzedażowe
  • status studenta

Oferujemy:
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Stałą stawkę za godzinę plus prowizje od sprzedaży.
  • Szkolenia produktowe oraz wsparcie merytoryczne.
  • atrakcyjne wynagrodzenie