BRANŻE
ID:238279

Młodszy grafik w marce Sinsay

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

Dzięki sieci ponad 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 25 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:
  • Projektowanie grafik w różnych technikach (grafika wektorowa, rysunek odręczny, typografia, sublimacja, kolaż etc),
  • Współudział w tworzeniu kolekcji - poszukiwanie inspiracji, przygotowywanie propozycji graficznych w oparciu o trendy i założenia klientki marki Sinsay,
  • Kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym.
SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:
  • Jest kreatywna, posiada talent plastyczny i warsztat rysunkowy na wysokim poziomie,
  • Ma doświadczenie w projektowaniu grafik użytkowych i odzieżowych,
  • Posiada wykształcenie graficzne/artystyczne,
  • Zna programy graficzne (Corel Draw, Photoshop, Adobe Illustrator),
  • Interesuje się modą i rynkiem odzieżowym,
  • Dobrze zna język angielski,
  • Potrafi pracować w grupie,
  • Wywiązuje się z terminów i potrafi samodzielnie organizować swój czas pracy.
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym,
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole i w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość obcowania z modą,
  • Świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do naszych sklepów).

Jeśli interesują Cię inne wyzwania wejdź na www.lppsa.com/career

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

Grafik - stażysta w Dziale Marketingu
  Miejsce pracy: Kraków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie grafik na potrzeby realizowanych działań, w tym w kanałach social media i kanałach tradycyjnych;
  • Udział w kreatywnym tworzeniu content"u;
  • Bieżące wsparcie w realizowanych działaniach.

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność w wymiarze ok. 30 godz/ tydz.
  • Znajomość obsługi programów graficznych: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator;
  • Mile widziane zdobywanie wykształcenia kierunkowego;
  • Kreatywność w tworzeniu nowych projektów;
  • Umiejętności współpracy z ludźmi i pracy w zespole;
  • Bardzo dobra organizacji pracy własnej;
  • Mile widziane zainteresowanie fotografią i umiejętność posługiwania się tabletem graficznym;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Min. 3- miesięczny, płatny staż w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym;
  • Ciekawą pracę w zaangażowanym, kreatywnym i dynamicznym zespole;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego;
  • Wsparcie opiekuna w realizacji obowiązków;
  • Możliwość obcowania z modą w przyjaznej atmosferze.