BRANŻE
ID:237026

Praca dla Studenta/ Absolwenta z językiem niemieckim. Bez doświadczenia! Wysokie wynagrodzenie

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. pomorskie, Gdańsk

Data publikacji: 2017-11-20

Branża: Szkolenia / Edukacja, Administracja biurowa, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 6

Wynagrodzenie: od 4000 do 5000 PLN brutto miesięcznie

Opis stanowiska:

Bardzo dobrze znasz język niemiecki? Mamy dla Ciebie 3 oferty pracy! Zdecyduj i wybierz wariant dla siebie!

Wariant 1. Specjalista ds. weryfikacji danych osobowych z j. niemieckim

Wariant 2. Specjalista ds. obsługi klienta linii lotniczej – język niemiecki

Wariant 3. Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim (telefonia komórkowa)
Miejsce pracy: Gdańsk/ Przymorze

Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za telefoniczną obsługę Klienta (Support) poprzez odbieranie połączeń przychodzących oraz odpisywanie na maile/ lub weryfikacja danych osobowych poprzez video czat.

Wymagania:
* znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B2,
* komunikatywność,
* umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
* stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
* wynagrodzenie 4000-5000 zł/msc brutto + premie,
* możliwość pracy na pełen etat, 3/4 lub 1/2 etatu,
* pracę w elastycznych godzinach,
* pakiet socjalny (zniżka na siłownię, prywatna opieka medyczna),
* profesjonalne szkolenie wstępne (płacimy za Twój czas spędzony na szkoleniu!).