zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Akademickie Centrum Karier Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego

80-336 Gdańsk
ul. Kazimierza Górskiego 1
(budynek B, pok. 114,115,116,117,)

Doradca zawodowy:tel. +48585547239

ACK:tel. +48585547239

http://www.ack.awfis.net

ack@awf.gda.pl


Akademickie Centrum Karier to jednostka uczelniana działająca na rzecz aktywizacji zawodowej studentów i absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu.

Dzięki wygranemu projektowi unijnemu „ACK- Element Programu Rozwojowego AWFiS w Gdańsku” prawie wszystkie działania realizowane w  okresie 01.08.2009 - 30.09.2012 były finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Obecnie ACK uczestniczy w projektach:

  • "OLZA" - Obserwatorium Losów Zawodowych Absolwentów.

OLZA to platforma internetowa służąca uczelniom do monitorowania losów zawodowych absolwentów. Ponadto OLZA daje też możliwość generowania dokumentów aplikacyjnych oraz kontaktu studentów i absolwentów z pracodawcami w procesie poszukiwania pracy.
awfis.olza.edu.pl

  • Od kwietnia 2014 roku realizujemy w naszym Centrum projekt unijny o nazwie: „ACK II – Staże dla Turystyki”. Projekt potrwa do czerwca 2015 roku i zakłada organizowanie płatnych staży zawodowych dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu.

 

Celem i misją ACK AWFiS jak i wszelkich biur karier istniejących na uczelniach wyższych jest zapewnienie doradztwa zawodowego, pozwalającego profesjonalnie zdiagnozować optymalne ścieżki rozwoju kariery zawodowej oraz dostarczenie praktycznej wiedzy i rozwinięcie umiejętności, zapewniających odpowiednie zachowanie na rynku pracy, by zostać zatrudnionym przez wybranego pracodawcę.

 
Twórz świadomie swoją karierę! ACK AWFiS pomoże Ci zadbać o to, abyś doszedł tam, gdzie chcesz. Nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli się wystarczająco mocno chce.

 

Godziny otwarcia biura :
Poniedziałek - piątek: 8:00 - 15:00

Godziny dyżurów w sprawie  staży
pok.122
Poniedziałek, wtorek: 9.00-15.00


FB dlaMaturzysty.pl reklama