Literatura
Deynn & Majewski - spotkanie autorskie

Deynn & Majewski - spotkanie autorskie

  • 2017-09-16, , godzina 16:00
  • wstęp wolny
  • empik Galeria Bałtycka, Gdańsk, Al. Grunwaldzka 141, Gdańsk

Opis

Motywacja jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy po nią sięgnąć. Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z trenerami Deynn & Majewski. W książce „Trening życia” (wyd. Znak) pierwszy raz opowiadają

o swoim fitnessowym życiu. O zwątpieniach, powrotach i pracy nad sobą, która trwa przez całe życie. Radzą, od czego zacząć i jak zrobić pierwszy krok do zmiany. Pomagają zrozumieć tajniki diety i treningu. Skąd czerpać motywację? Jak dobrać odpowiednią dietę i zobaczyć, czy działa?

Mapa

Ostatnio czytane
Historia tworzy naszą tożsamość
Historia tworzy naszą tożsamość

Instytut Pamięci Narodowej przypomina o rocznicy stanu wojennego tworząc portal edukacyjny.

Siostry Brontë w książce Eryka Ostrowskiego
Siostry Brontë w książce Eryka Ostrowskiego

Wszystko, co wiemy o siostrach Brontë, pochodzi od niej. Charlotte Brontë - pisarka, której dzieła dały podwaliny emancypacji, kobieta kameleon i jedna z największych zagadek literatury, stała się główną bohaterką książki Eryka Ostrowskiego pt. "Charlotte Brontë i jej siostry śpiące".

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Polecamy