Literatura
Deynn & Majewski - spotkanie autorskie

Deynn & Majewski - spotkanie autorskie

  • 2017-09-16, , godzina 16:00
  • wstęp wolny
  • empik Galeria Bałtycka, Gdańsk, Al. Grunwaldzka 141, Gdańsk

Opis

Motywacja jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy po nią sięgnąć. Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z trenerami Deynn & Majewski. W książce „Trening życia” (wyd. Znak) pierwszy raz opowiadają

o swoim fitnessowym życiu. O zwątpieniach, powrotach i pracy nad sobą, która trwa przez całe życie. Radzą, od czego zacząć i jak zrobić pierwszy krok do zmiany. Pomagają zrozumieć tajniki diety i treningu. Skąd czerpać motywację? Jak dobrać odpowiednią dietę i zobaczyć, czy działa?

Ostatnio czytane
Trzeci zwiastun do książki "Demony"
Trzeci zwiastun do książki "Demony"

W sieci pojawił się trzeci zwiastun do książki "Demony" Łukasza Śmigiela, w którym znana z poprzednich odcinków dziennikarka programu literackiego spotyka na swej drodze prawdziwego demona...

Welcha sposób na dowodzenie
Welcha sposób na dowodzenie

Jego zasługą było przekształcenie wielkiej firmy z przerośniętym aparatem administracyjnym w prężnie działające przedsiębiorstwo funkcjonujące na przejrzystych zasadach.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Polecamy