Literatura
Fit Lovers - spotkanie autorskie w Empiku

Fit Lovers - spotkanie autorskie w Empiku

  • 2017-05-13, , godzina 16:00
  • empik Galeria Bałtycka, Al. Grunwaldzka 141, Gdańsk

Opis

Już 13 maja w Empiku w Galerii Bałtyckiej odbędzie się spotkanie autorskie z parą znaną jako FIT LOVERS!

„Para na całe życie” to tytuł lifestylowego przewodnika po życiu, napisanego przez parę popularnych youtuberów. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, youtuberzy znani jako FIT LOVERS, dzielą się z czytelnikami swoją filozofią i pokazują jak w ciągu 52 tygodni zmienić swoje życie na lepsze.

Wszystkim chcącym wprowadzić pozytywne zmiany w sobie i wokół siebie rzucają wyzwanie FIT LOVERS CHALLENGE.

Mapa

Ostatnio czytane
Śmierć statystykom!
Śmierć statystykom!

„Śmierć statystykom", najnowsza książka Marty Akuszewskiej, nie bez powodu zdobyła nagrodę w kategorii „powieść dla młodzieży" w konkursie wydawnictwa TELBIT. Brakuje bowiem książek, które opowiadają o młodzieży - tej licealnej i tej trochę starszej...

Najnowszy King od dziś w księgarniach
Najnowszy King od dziś w księgarniach

Wszystko, czego się boisz... Znajdziesz „Pod Kopułą"! Najnowsza książka mistrza horroru Stephena Kinga od dzisiaj w księgarniach!

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Konkurs Ziaja