Literatura
Karolina Szostak i Marta Krokodyl - spotkanie autorskie

Karolina Szostak i Marta Krokodyl - spotkanie autorskie

  • 2017-05-23, , godzina 18:00
  • Empik, Galeria Bałtycka, Al. Grunwaldzka 141, Gdańsk

Opis

Karolina Szostak, której w rok udało się schudnąć prawie 30 kilogramów, wprawiła tym faktem w osłupienie całą Polskę i porwała inne kobiety do działania. Z tej okazji, organizatorzy zapraszają na spotkanie z Karoliną Szostak, które odbędzie się 23 maja w Empiku w Galerii Bałtyckiej.

W poradniku „Moja spektakularna metamorfoza” ta popularna prezenterka sportowa, zdradza Marcie Kordyl, jak osiągnęła taki efekt. Opowiada o przepisach, ćwiczeniach, motywacji, radzeniu sobie z drobnymi potknięciami i świętowaniu sukcesów.

Mapa

Ostatnio czytane
Absurdalny świat "Teleznoweli"
Absurdalny świat "Teleznoweli"

„Zakończenie. Choćby było najbardziej wykombinowane, zaskakujące, zawsze będzie rozczarowywać.” „Teleznowela” Rafała Skarżyskiego jest doskonałym potwierdzeniem słów jednego z jej bohaterów. Choć tu rozczarowuje nie tylko zakończenie…

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?