Literatura
Łukasz Kadziewicz w Empiku

Łukasz Kadziewicz w Empiku

  • 2017-08-26, , godzina 13:00
  • wstęp wolny
  • empik Galeria Bałtycka, Gdańsk

Opis

Najbarwniejszy polski siatkarz ostatnich lat Łukasz Kadziewicz wreszcie zdecydował się opowiedzieć swoją historię. Autobiografia wicemistrza świata przełamuje tabu w tym środowisku, pozwala zajrzeć za kulisy i zrozumieć, dlaczego reprezentacja Polski po trzydziestu latach posuchy zaczęła odnosić sukcesy.  Kadziewicz odsłania sekrety, pokazuje, że opinie o nim jako krnąbrnym siatkarzu nie były przesadzone i opowiada, jak udawało mu się godzić życie siatkarza i rockendrollowca.  Przeczytamy o szalonych imprezach siatkarzy, wodzie sodowej po zdobyciu srebrnego medalu mistrzostw świata, ale i tytanicznej pracy wykonanej pod okiem Raula Lozano. Zapraszamy na spotkanie promujące książkę „Kadziu” (Ringier Axel Springer Polska). W gdańskim spotkaniu weźmie udział także Łukasz Olkowicz.

Mapa

Ostatnio czytane
Iść z wojną na "kompromis"
Iść z wojną na "kompromis"

Wojna jest stanem, który każdy przeżywa indywidualnie. Strach posiada własną osobowość, rozpacz zyskuje nowe oblicze.

"Dziedzictwo Orchana" - zapierająca dech w piersiach historia Ormian
"Dziedzictwo Orchana" - zapierająca dech w piersiach historia Ormian

W 1915 roku Imperium Osmańskie rozpoczęło aresztowania ormiańskiej inteligencji i deportację Ormian poza granice kraju. W wyniku tych działań zginęło około dwa miliony ludzi.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Konkurs Ziaja
Polecamy