BRANŻE
ID:233029

Administrator/ka sprzedaży

Numer referencyjny: AZWS/GD/0517

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta, globalnej firmy będącej dostawcą części zamiennych, poszukujemy osób na stanowisko:
Administrator/ka ds. zakupów i wsparcia sprzedaży
Gdańsk

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  •  administracja dokumentacją magazynową, kontrola jakości (zgodnie z dokumentacją),
  •  wdrażanie rozwiązań logistyki magazynowej,
  •  składanie zamówień u producentów, realizacja zakupów,
  •  realizacja zamówień sprzedaży, wysyłek i fakturowanie,
  •  wsparcie działań handlowych, kontakt z klientami.

Wymagania:
  •  swobodna komunikacja w języku angielskim  wymóg konieczny,
  •  wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn, automatyka, elektromechanika),
  •  ogólna wiedza z zakresu budowy maszyn, automatyki,
  •  znajomość MS Office,
  •  czynne prawo jazdy kat. B,
  •  doświadczenie w pracach magazynowych, zarządzaniu gospodarką magazynową, zakupach,
  •  umiejętność komunikacji i swoboda w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych,
  •  profesjonalizm i samodzielność w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Oferujemy:
  •  stabilne warunki zatrudnienia w firmie istniejącej na rynku od ponad 25 lat,
  •  atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  •  prace w pełnym wymiarze pracy (pnpt),
  •  perspektywy rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy.