BRANŻE
ID:234978

Dołącz do zespołu Pandy i zostań Pandraiserem

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Miejsce pracy: woj. pomorskie

Data publikacji: 2017-07-28

Branża: Obsługa klienta

Rodzaj: Praca dodatkowa

Opis stanowiska:

Instynkt nam mówi, że to właśnie Ciebie szukamy!

 Dołącz do zespołu Pandy i zostań Pandraiserem.

 Wykorzystaj swoje wyjątkowe umiejętności nawiązywania relacji, otwartość na potrzeby innych oraz chęć czynienia dobra! Chroń przyrodę razem z nami!

 Dlaczego potrzebujemy właśnie Ciebie?

...bo polska przyroda jest zagrożona! Tracimy bezcenne lasy, oddychamy coraz bardziej zanieczyszczonym powietrzem i być może po raz ostatni oglądamy wyjątkowe gatunki zwierząt. W Fundacji WWF aktywnie działamy w ponad 150 krajach, wspólnie próbując zatrzymać te zjawiska. W Polsce walczymy m.in. o przetrwanie Puszczy Białowieskiej, a także takich gatunków jak ryś, wilk czy foka szara.

Dołącz do nas!

Co będziesz robić:

- informować o stanie przyrody i o tym co możemy dla niej razem zrobić
- opowiadać o projektach prowadzonych przez WWF Polska
- zapraszać ludzi do finansowego wsparcia naszych działań

Oczekujemy:

Liczymy na:
  • oddanie idei wiesz, że są sprawy ważne dla wszystkich, o które warto walczyć
  • energię i wiarę w swoje możliwości – czujesz, że masz moc sprawczą i chcesz ją wykorzystać w szlachetnym celu
  • uczciwość i poczucie odpowiedzialności wszyscy Ci mówią, że można na Tobie polegać
  • otwartość i komunikatywność lubisz rozmawiać i ludzie Cię słuchają
  • cierpliwość i wytrwałość – dla Ciebie niemożliwe jest możliwe
  • chęć rozwoju i doskonalenia chcesz trenować i doskonalić swoje umiejętności
  • Twój czas masz dla nas min 20 godzin tygodniowo

Oferujemy:

Oferujemy:
  • współpracę z niezależną i jedną z największych organizacji pozarządowych o globalnym zasięgu
  • tworzenie z nami unikalnego projektu na terenie Trójmiasta
  • stabilne warunki zatrudnienia obejmujące wynagrodzenie bonusowe
  • elastyczne godziny pracy dopasowane do Ciebie i Twoich możliwości
  • kompleksowe szkolenia gwarantujące Twój rozwój
  • przyjazny i otwarty zespół ludzi podobnych do Ciebie