BRANŻE
ID:219626

Dołącz do grupy Najlepszych Fundraiserów w Polsce!

Witaj!
Jesteśmy różnorodną grupą ludzi, których łączy wspólny cel: dobro naszej Planety. Od zawsze nasze działania są pokojowe i niezależne od finansowych wpływów rządów i korporacji. Nasze kampanie finansowane są przez ludzi, z którymi rozmawiamy na ulicach. Przekonujemy ich do tego, że warto wspierać Greenpeace.

Lubimy pracować w miłej atmosferze więc mówimy sobie po imieniu, dużo ze sobą rozmawiamy i uczymy się od siebie. Oferujemy możliwość awansu, a przede wszystkim, możliwość poznania jednej z największych organizacji pozarządowych od środka.

Poszukujemy osób które:

  • studiują i chcą połączyć naukę z pracą, zdobywając jednocześnie niezbędne na rynku pracy doświadczenie zawodowe,
  • szukają fajnej i nietypowej pracy
  • są otwarte i lubią rozmawiać,
  • są pewne siebie i ambitne,
Oferujemy:
  • pracę w znanej, międzynarodowej organizacji, działającej od ponad 40 lat,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • elastyczny grafik pracy, dzięki któremu można z powodzeniem łączyć studia i pracę,
  • stawki: standardowo 12 16pln/h netto, dla najlepszych nawet 20 zł na rękę!
  • możliwość podpisania umowy o pracę w pierwszym roku pracy
  • wyjazdy integracyjne i szkoleniowe w Polsce i zagranicą
  • możliwość awansu i rozwój również w innych obszarach organizacji
Fundraiser:
  • aktywnie szuka tych którzy naprawdę chcą pomagać środowisku,
  • jest „ambasadorem” Fundacji, to znaczy reprezentuje organizację na zewnątrz
  • zawiera trwałe znajomości z ludźmi i uświadamia jak ważna jest ich pomoc w ratowaniu środowiska naturalnego,

Aby APLIKOWAĆ kliknij

  • są studentami/studentkami i chcą połączyć naukę oraz możliwość zarobienia pieniędzy, przy jednoczesnym zdobywaniu doświadczenia zawodowego,
  • od pracy oczekują „czegoś więcej”,

Obowiązki:

Fundraiser:
  • poznaje wiele ciekawych i inspirujących osób, z którymi rozmawia i pokazuje im jak ważna jest ich pomoc w ratowaniu środowiska naturalnego właśnie teraz

Oferujemy:

  • możliwość awansu i rozwój również w innych obszarach organizacji.

Dołącz do Nas! Czekamy właśnie na Ciebie!