BRANŻE
ID:236479

Doradca klienta biznesowego (k/m) (praca w terenie)

Numer referencyjny: a0t5800000DOQX5AAP

Obowiązki:
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • sprzedaż usług windykacyjnych dla klientów biznesowych,
  • budowanie długoterminowych relacji z klientem,
  • monitorowanie potrzeb klientów,
  • dbanie o wizerunek firmy,
  • reprezentacja firmy na targach i innych eventach.

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • umiejętności skutecznej negocjacji,
  • kreatywność, nastawienie na sukces,
  • gotowość do pracy w terenie (ciągłe podróże służbowe),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • wszechstronny rozwój zawodowy,
  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i systemem premiowym,
  • niezbędne narzędzia pracy tj. samochód służbowy, laptop, smartfon,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o profilu finansowo-windykacyjnym.

O Trenkwalder

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Obowiązki:pozyskiwanie nowych klientów,
sprzedaż usług windykacyjnych dla klientów biznesowych,
budowanie długoterminowych relacji z klientem,
monitorowanie potrzeb klientów,
dbanie o wizerunek firmy,
reprezentacja firmy na targach i innych eventach.

Wymagania:doświadczenie w sprzedaży,
umiejętności skutecznej negocjacji,
kreatywność, nastawienie na sukces,
gotowość do pracy w terenie (ciągłe podróże służbowe),
znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym,
czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:wszechstronny rozwój zawodowy,
umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i systemem premiowym,
niezbędne narzędzia pracy tj. samochód służbowy, laptop, smartfon,
bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o profilu finansowo-windykacyjnym.

O TrenkwalderTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: