BRANŻE
ID:232270

Magazynier Operator wózka widłowego (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: MOWW/GA/0417
Gdynia

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • prace magazynowe: przyjmowanie i rozładunek dostaw oraz transport do odpowiednich lokalizacji,
  • kompletacja zamówień i przygotowywanie wysyłek towarów do klientów,
  • kooperacja z działem produkcji: wydawanie detali do zleceń produkcyjnych,
  • kontrola ilości i jakości przyjmowanego lub/i wysyłanego towaru,
  • bieżące prace porządkowe w magazynie,
  • wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych.

Wymagania:
  • min. pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy terminowość, rzetelność i systematyczność,
  • uczciwość i dbanie o powierzone mienie,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • aktualne uprawnienie do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • realne możliwości rozwoju w firmie z branży nowoczesnych technologii,
  • samodzielność i możliwość wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów,
  • pracę od poniedziałku do piątku w trybie jednozmianowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia pracy,
  • pakiet benefitów: bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, comiesięczne premie,
  • oferta dotyczy pracy stałej.