BRANŻE
ID:238591

Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Numer referencyjny: a0t5800000FbTxyAAF

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
  • rozładunki towaru,
  • przyjmowanie towaru do magazynu i rozmieszczanie go zgodnie z obowiązującymi zasadami,
  • kontrola zgodności stanów magazynowych
  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,
  • przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ.
Wymagania:
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • dyspozycyjność i chęć do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • podstawowe wynagrodzenie i premie miesięczne,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym: 04:00-12:00 - (w tej zmianie przynajmniej 2 razy w tygodniu trzeba przyjść 02:00-10:00) oraz 08:00-16:00.
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Obowiązki:rozładunki towaru,
przyjmowanie towaru do magazynu i rozmieszczanie go zgodnie z obowiązującymi zasadami,
kontrola zgodności stanów magazynowych
utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,
przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ.

Wymagania:uprawnienia na wózki widłowe,
doświadczenie w pracy w magazynie,
dyspozycyjność i chęć do pracy,
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
podstawowe wynagrodzenie i premie miesięczne,
pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym: 04:00-12:00 - (w tej zmianie przynajmniej 2 razy w tygodniu trzeba przyjść 02:00-10:00) oraz 08:00-16:00.
oferta dotyczy pracy tymczasowej.