BRANŻE
ID:236259

Praca biurowa z j. niemieckim - 3 oferty pracy. 5400 zł

Firma: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego

Stanowisko: Pracownik Biurowy

Miejsce pracy:

Data publikacji: 2017-10-06

Branża: Szkolenia / Edukacja, Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 10

Wynagrodzenie: od 4250 do 5400 PLN brutto miesięcznie

Opis firmy:

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Opis stanowiska:

Obecnie dysponujemy 3 ofertami pracy z j. niemieckim.
Zgłoś się do nas i wybierz pracę, która Ci odpowiada!

Stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim/ lub Specjalista ds. weryfikacji danych osobowych
Miejsce pracy: Gdańsk

Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za telefoniczną obsługę Klienta (Support) poprzez odbieranie połączeń przychodzących, odpisywanie na maile lub weryfikację danych osobowych za pomocą videochatu.

Oczekujemy:

* znajomości j. niemieckiego na poziomie min. B2,
* komunikatywności,
* umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

* stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
* wynagrodzenie 4250-5400 zł/msc brutto + premie,
* możliwość pracy na pełen etat, 3/4 lub 1/2 etatu,
* pracę w elastycznych godzinach,
* pakiet socjalny (zniżka na siłownię, prywatna opieka medyczna),
* profesjonalne szkolenie wstępne.