BRANŻE
ID:231659

Pracownik techniczny parku samochodowego (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: PT/GDA/0317
Gdańsk

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • obsługa techniczna parku maszyn,
  • sprawdzanie uszkodzeń mechanicznych pojazdów,
  • sprawdzanie czystości pojazdów.

Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej pn pt w godz. 8:00 20:00 oraz weekendy w godz. 8:00 16:00,
  • aktualna legitymacja studencka/ szkolna mile widziana,
  • prawo jazdy kat. B oraz min. rok doświadczenia w prowadzeniu samochodu,
  • wiedza techniczna dotycząca wyposażenia samochodu,
  • odpowiedzialność za powierzone mienie.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej, stawka 13 pln brutto/h,
  • elastyczny grafik,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • oferta pracy tymczasowej z możliwością skorzystania z pakietów medycznych, sportowych i ubezpieczeniowych.