BRANŻE
ID:235369

Specjalista/ka ds. zakupów i sprzedaży (m/k)

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta, globalnej firmy będącej dostawcą części zamiennych, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów i sprzedaży (m/k)
Numer referencyjny: SZS/GD/0817
    Gdańsk

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • administracja dokumentacją magazynową, kontrola jakości (zgodnie z dokumentacją),
  • wdrażanie rozwiązań logistyki magazynowej,
  • składanie zamówień u producentów, realizacja zakupów,
  • realizacja zamówień sprzedaży, wysyłek i fakturowanie,
  • wsparcie działań handlowych, kontakt z klientami.
Wymagania:
  • swobodna komunikacja w języku angielskim wymóg konieczny,
  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn, automatyka, elektromechanika),
  • ogólna wiedza z zakresu budowy maszyn, automatyki,
  • znajomość MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w pracach magazynowych, zarządzaniu gospodarką magazynową, zakupach,
  • umiejętność komunikacji i swoboda w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych,
  • profesjonalizm i samodzielność w wykonywaniu codziennych obowiązków.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie istniejącej na rynku od ponad 25 lat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • pracę w pełnym wymiarze pracy (od poniedziałku do piątku),
  • perspektywy rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy.

Oferta dotyczy pracy stałej i zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta.