BRANŻE
ID:233117

Specjalista/ka ds. zamówień publicznych

Numer referencyjny: SZP/WAW/0517

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: SZP/WAW/0517

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • tworzenie zleceń zakupu produktów i usług dla wszystkich europejskich zakładów firmy,
  • zarządzanie zleceniami zakupu w kwestiach zmiany ceny, warunków płatności, daty dostawy itp.,
  • potwierdzenie i kontrola stanu realizacji zamówienia w celu zapewnienia dostawy na czas,
  • współpraca z zespołem rozrachunków z dostawcami (AP) w zakresie uzgadniania faktur i problemów z nimi,
  • zapewnienie wewnętrznej komunikacji przy problemach z dostawą,
  • utrzymywanie wewnętrznych kontaktów w kwestii zaopatrzenia, planowania produkcji, produkcji, magazynowania.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego,
  • doświadczenie w obszarze zamówień (praca w środowisku ERP),
  • dobra, praktyczna znajomość narzędzi MS Office,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i nastawienie do pracy zespołowej,
  • umiejętność ustalania priorytetów zadań,
  • umiejętność organizacji pracy.

Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet świadczeń,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • świetna lokalizacja biurowa,
  • wysokie standardy i kultura firm,
  • przyjazna atmosfera międzynarodowa.