BRANŻE
ID:238510

Specjalista naprawy i serwisu maszyn (przetwórstwo mięsne)

Numer referencyjny: a0t5800000FbQq0AAF

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. pomorskie, Gdańsk

Data publikacji: 2018-02-16

Branża: Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
  • wykonywanie prac montażowych i serwisowych dla klientów firmy (bezpośrednio u klienta oraz w hali warsztatowej firmy),
  • kontakt bezpośredni i telefoniczny z klientami, w celu pomocy w naprawie maszyn oraz uzgodnienia terminu napraw,
  • wykonywanie na zlecenie klienta generalnych remontów maszyn (pełne remonty maszyn u klienta lub w warsztacie firmy),
  • uruchamianie maszyn zastępczych u klienta na czas wykonywania remontu,
  • realizacja usług serwisowych, demontaż i montaż maszyn i urządzeń w celu wykonania prac serwisowych i modernizacyjnych.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu prac serwisowanych i konserwacyjnych maszyn i urządzeń używanych w branży spożywczej (przetwórstwo mięsne),
  • wykształcenie techniczne - mile widziane z zakresu mechaniki, elektromechaniki i/lub elektryki,
  • mile widziana będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego,
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych do klientów na terenie kraju,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat ,na podstawie umowy o pracę, w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz konkurencyjne na rynku,
  • pracę w miłej atmosferze oraz samodzielne stanowisko pracy, umożliwiające ciągły rozwój kompetencji technicznych, poprzez systematyczne odbywanie szkoleń bezpośrednio u zagranicznych producentów maszyn,
  • niezbędne do wykonywania powierzonych zadań narzędzia pracy oraz samochód służbowy umożliwiający dojazd na miejsce serwisu u klienta.

Obowiązki:wykonywanie prac montażowych i serwisowych dla klientów firmy (bezpośrednio u klienta oraz w hali warsztatowej firmy),
kontakt bezpośredni i telefoniczny z klientami, w celu pomocy w naprawie maszyn oraz uzgodnienia terminu napraw,
wykonywanie na zlecenie klienta generalnych remontów maszyn (pełne remonty maszyn u klienta lub w warsztacie firmy),
uruchamianie maszyn zastępczych u klienta na czas wykonywania remontu,
realizacja usług serwisowych, demontaż i montaż maszyn i urządzeń w celu wykonania prac serwisowych i modernizacyjnych.

Wymagania:mile widziane doświadczenie w wykonywaniu prac serwisowanych i konserwacyjnych maszyn i urządzeń używanych w branży spożywczej (przetwórstwo mięsne),
wykształcenie techniczne - mile widziane z zakresu mechaniki, elektromechaniki i/lub elektryki,
mile widziana będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego,
gotowość do odbywania częstych podróży służbowych do klientów na terenie kraju,
czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat ,na podstawie umowy o pracę, w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz konkurencyjne na rynku,
pracę w miłej atmosferze oraz samodzielne stanowisko pracy, umożliwiające ciągły rozwój kompetencji technicznych, poprzez systematyczne odbywanie szkoleń bezpośrednio u zagranicznych producentów maszyn,
niezbędne do wykonywania powierzonych zadań narzędzia pracy oraz samochód służbowy umożliwiający dojazd na miejsce serwisu u klienta.