Wybierz miasto
Sztuka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Impresje Nadmorskie

Kiedy2017-04-11 godzina 18:00
Do kiedy2017-05-05
Za ilewstęp wolny
GdzieGaleria Domu Kultury „Wyspa Skarbów” Gdańskiego Archipelagu Kultury ul. Turystyczna 3
Gdańsk
Impresje Nadmorskie

„Wędrówka jest dla mnie czasem refleksji na temat tego co odczuwam i ulotności tego co dostrzegam. To również przełamywanie barier i własnych słabości. Morze potrafić dać mi siłę aby, pomimo zdarzających się czasami trudnych warunków, wędrować dalej i podziwiać odgrywający się przed moimi oczami spektakl żywiołów. Wstaję bardzo wcześnie, jeszcze przed świtem, dzięki temu mam okazję podziwiać wspaniałe wschody słońca, które również rozpoczyna swoją podniebną wędrówkę. Poranne światło i napotkana przyroda dostarczają tak wielu różnych wrażeń, że nigdy nie wiem co mnie spotka. Z pozoru brzydki pochmurny poranek może dostarczyć naprawdę niesamowitych ujęć. Codziennie przemierzam tą samą trasę, a mimo to jest ona dla mnie za każdym razem inna i wyjątkowa."

Monika Leńska – Gdańszczanka, od dziesięciu lat związana z działaniami społecznymi oraz ochroną środowiska na Wyspie Sobieszewskiej. Współzałożycielka Nieformalnej Grupy Inicjatywnej „Fosfi” zaangażowanej w działania związane z zamknięciem i zabezpieczeniem składowiska fosfogipsów w Wiślince, Przewodnicząca Zarządu Osiedla Wyspy Sobieszewskiej w latach 2011/2013. Przewodniczka po Zbiorniku Wody Kazimierz.

Aktualne wydarzenia Sztuka
DataWydarzenieMiasto
2017-05-09
-
2017-06-06
"Na polu, w kurniku i w oborze" - wystawa fotografii Kamili ChomiczGdańsk
Zobacz inne wydarzenia

Sztuka

w Trójmieście w innych miastach
 
BLOK PROMOWANY
Weź udział w konkursie i poznaj moc jagód acai!Przetestuj nowe kosmetyki Ziaja polecane w pielęgnacji współcześnie wrażliwej skóry.
FB dlaMaturzysty.pl reklama