Sztuka
VI Festiwal Rytmu i Ognia FROG

VI Festiwal Rytmu i Ognia FROG

  • 2011-08-06, do 2011-08-07
  • Gdynia Plac Grunwaldzki, Gdynia

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 58.

Opis

Po raz szósty w centrum Gdyni będziemy świadkami magicznego teatru ognia. W ubiegłym roku głosami internautów FROG zdobył nagrodę Skrzydła Trójmiasta nadaną w kategorii "Kultura w przestrzeni Trójmiasta"!

Podczas VI edycji Festiwalu chcemy jeszcze bardziej otworzyć się na publiczność, która nie tylko będzie mogła podziwiać artystów sztuki ogniowej na scenie, ale także stworzymy jej możliwość uczestniczenia w warsztatach prowadzonych przez mistrzów fireshow z różnych zakątków świata. Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja, by okiełznać żywioł ognia oraz poznać sztukę tańca z nim związaną w najlepszym artystycznym wykonaniu.

Podczas 6. edycji na scenie fireshow wystąpią: Antti Suniala (Finlandia), Sirrion (laureaci konkursu fireshow FROG 2010), Fire Fingers (ISR) - "Ms. Flames" (Iran), All Staffs (Niemcy/ USA/ Finlandia). Na scenie etno usłyszymy: L'ombelico del Mondo oraz Majestic.

fot. Dominika Kurzywilk

Mapa

Ostatnio dodane
Szalone Dni Muzyki 2018
"W stronę nowego świata" hasłem Szalonych Dni Muzyki 2018

Największy na świecie festiwal muzyki klasycznej tradycyjnie rozpoczyna swoje tournée we Francji, zanim trafi do Polski.

Big City Life
"Big City Life" z rekordem na aukcji sztuki

Zapłacono czterdzieści sześć razy więcej niż wynosiła cena wywoławcza.