Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Sytuacja dzieci-rozbitków to sytuacja współczesnego społeczeństwa, całej naszej cywilizacji. Stajemy przed nieznanym. Wyczerpują się lub kompromitują dotychczasowe systemy, ideologie, rozpadają się skostniałe hierarchie. Ekonomia neoliberalna okazała się błędna, mechanizmy demokratyczne nie stanowią już dostatecznego zabezpieczenia dla obywateli. Dogasa rozpoznany kształt rzeczywistości. Życie, w którym mieliśmy gotowe role do odegrania, właśnie się kończy. Pozostaje pytanie - co dalej. Dalej jest konieczność budowy NOWEGO WSPANIAŁEGO ŚWIATA - zgodnie z zasadą, że wszelkie istotne zmiany zaczynają się wtedy, gdy jest aż tak źle. I ten nowy świat od podstaw budować będą dzieci - bohaterowie spektaklu WYSPA NICZYJA. MAPPING. Wydaje się, że w tej idealnej sytuacji mogą wszystko zrobić dobrze. Dlaczego więc wszystko pójdzie nie tak, dlaczego wszystko zrobią źle?

Zdjęcia ze spektaklu

Najciekawsze zdjęcia ze spektaklu Wyspa niczyja (Teatr Wybrzeże Duża Scena, Gdańsk).

Wyspa Niczyja. Mapping (11)

Wyspa Niczyja. Mapping - plakat
Fot. Dominik Werner
Fot. Dominik Werner
Fot. Dominik Werner
Fot. Dominik Werner

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenariusz, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Wyspa niczyja (Teatr Wybrzeże Duża Scena, Gdańsk).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Wyspa niczyja.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Wyspa niczyja (Teatr Wybrzeże Duża Scena, Gdańsk).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Wyspa niczyja (Teatr Wybrzeże Duża Scena, Gdańsk).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Wyspa niczyja (Teatr Wybrzeże Duża Scena, Gdańsk).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Ostatnio czytane
Brak zdjęcia
„Kroniki – obyczaj lamentacyjny”

Już 12 i 13 stycznia w Teatrze Pieśń Kozła będziecie mogli ponownie obejrzeć „Kroniki – obyczaj lamentacyjny” w reżyserii Grzegorza Brala.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!