Teatr
Drzwi Otwarte w Teatrze Wybrzeże

Drzwi Otwarte w Teatrze Wybrzeże

  • 2011-03-26, do 2011-03-27
  • wstęp wolny
  • Teatr Wybrzeże Duża Scena, Gdańsk

Opis

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Teatr Wybrzeże zaprasza na Drzwi Otwarte w. Już po raz czwarty odkryje na co dzień skrywane tajemnice sceny oraz otworzy podwoje teatralnych pracowni.

W sobotę, 26 marca w godzinach od 11.00 do 15.00 zapraszamy do zwiedzania nowej siedziby Sceny Kameralnej w Sopocie, a dokładnie sceny wraz z wyposażeniem technicznym oraz zaplecza scenicznego: garderoby i pracowni charakteryzacji.

Dzień później, w niedzielę, 27 marca zapraszamy do Gdańska, do budynku głównego Teatru Wybrzeże. W godzinach od 11.00 do 15.00 będą mogli Państwo zwiedzić Dużą Scenę wraz z zapleczem scenicznym, garderoby, pracownię krawiecką oraz magazyn rekwizytów i kostiumów.

Jak co roku, w godzinach 11.00-15.00 we foyer Sceny Kameralnej (26 marca) i Dużej Sceny odbędzie się pokaz charakteryzacji teatralnej, a na Czarnej Sali nasi aktorzy przeczytają najmłodszym gościom bajki, wiersze i baśnie. Małgorzata Brajner przeczyta DZIEŃ DOBRY ŚWINKO i CHŁOPCA PINGWINA, Grzegorz Gzyl przeczyta LISA WITALISA, Marta Jankowska i Piotr Jankowscy PRZYGODY FRANKLINA a Anna Kociarz NAJPIĘKNIEJSZE BAŚNIE O KSIĘŻNICZKACH i OPOWIEŚCI O ZWIERZĘTACH.

Pokaz charakteryzacji i uczestnictwo w czytaniu nie wymaga od widzów wcześniejszych zapisów. Jednocześnie informujemy, że nie ma już miejsc na zorganizowane zwiedzanie Sceny Kameralnej i Dużej Sceny.


Mapa

Ostatnio czytane
Kariera czeka za drzwiami - rozmowa z  Eduardo Guerrero, tancerzem flamenco
Kariera czeka za drzwiami - rozmowa z Eduardo Guerrero, tancerzem flamenco

6-letni chłopiec codziennie czeka na kuzynkę przed szkołą tańca. Któregoś dnia, zaintrygowany, wchodzi do środka i... rozpoczyna się wielka kariera Eduardo Guerrero - tancerza flamenco, choreografa i reżysera. Przeczytaj nasz wywiad z artystą!

Zbrodnia na Baronie Cygańskim
Zbrodnia na Baronie Cygańskim Sopot

Miała być uczta, pozostał niesmak. Aż ciężko na sercu się robi na samą myśl jak strasznie zepsuto dzieło mistrza Straussa i jak rozczarowano wielu widzów.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!