Teatr
Drzwi Otwarte w Teatrze Wybrzeże

Drzwi Otwarte w Teatrze Wybrzeże

  • 2011-03-26, do 2011-03-27
  • wstęp wolny
  • Teatr Wybrzeże Duża Scena, Gdańsk

Opis

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Teatr Wybrzeże zaprasza na Drzwi Otwarte w. Już po raz czwarty odkryje na co dzień skrywane tajemnice sceny oraz otworzy podwoje teatralnych pracowni.

W sobotę, 26 marca w godzinach od 11.00 do 15.00 zapraszamy do zwiedzania nowej siedziby Sceny Kameralnej w Sopocie, a dokładnie sceny wraz z wyposażeniem technicznym oraz zaplecza scenicznego: garderoby i pracowni charakteryzacji.

Dzień później, w niedzielę, 27 marca zapraszamy do Gdańska, do budynku głównego Teatru Wybrzeże. W godzinach od 11.00 do 15.00 będą mogli Państwo zwiedzić Dużą Scenę wraz z zapleczem scenicznym, garderoby, pracownię krawiecką oraz magazyn rekwizytów i kostiumów.

Jak co roku, w godzinach 11.00-15.00 we foyer Sceny Kameralnej (26 marca) i Dużej Sceny odbędzie się pokaz charakteryzacji teatralnej, a na Czarnej Sali nasi aktorzy przeczytają najmłodszym gościom bajki, wiersze i baśnie. Małgorzata Brajner przeczyta DZIEŃ DOBRY ŚWINKO i CHŁOPCA PINGWINA, Grzegorz Gzyl przeczyta LISA WITALISA, Marta Jankowska i Piotr Jankowscy PRZYGODY FRANKLINA a Anna Kociarz NAJPIĘKNIEJSZE BAŚNIE O KSIĘŻNICZKACH i OPOWIEŚCI O ZWIERZĘTACH.

Pokaz charakteryzacji i uczestnictwo w czytaniu nie wymaga od widzów wcześniejszych zapisów. Jednocześnie informujemy, że nie ma już miejsc na zorganizowane zwiedzanie Sceny Kameralnej i Dużej Sceny.


Ostatnio dodane
Podblokowe rozkminy
"Podblokowe rozkminy", czyli spektakl z osadzonymi w Teatrze Gdynia Główna Gdynia

Spektakl jest wynikiem pięciomiesięcznych warsztatów z udziałem kobiet osadzonych w Areszcie Śledczym w Gdańsku.

Bachtanki
Teatr CHOREA gościem w Petersburgu

Grupa artystów podczas wyjazdu przeprowadzi warsztaty teatralne i zaprezentuje spektakl "Bachantki".