Teatr
Eliminacje do projektu "Traffic"

Eliminacje do projektu "Traffic"

  • 2008-07-07
  • Teatr Wybrzeże Duża Scena, Gdańsk

Opis

Przypominam, że eliminacje do projektu Traffic odbędą się 7 lipca o godzinie 16.00 w gmachu Teatru Wybrzeże odbędą się eliminacje do projektu Traffic. Zaproszone są wszyscy zainteresowani ruchem, tańcem i teatrem tańca.

Edukacyjno-teatralny projekt Traffic ma na celu utworzenie platformy pracy twórczej dla ludzi z różnych środowisk i w różnym wieku, których łączy zainteresowanie sztuką. Do projektu zaproszono czterech choreografów, którzy pracować będą z grupą amatorów wyłonionych podczas eliminacji. Praca warsztatowa będzie dotyczyć podstawowych zadań scenicznych i performerskich z naciskiem na takie aspekty jak: świadomość ciała, obecność sceniczna, praca z przestrzenią, zadania improwizacyjne. Prowadzący przewidują prezentacje stworzonego materiału na koniec procesu pracy.

Ponadto, w ramach projektu, każdego dnia odbywać się będzie otwarta rozgrzewka teatralna. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na plac  przed teatrem o godzinie 10.00. Wstęp wolny.

14-17 lipca, poniedziałek - czwartek
godz. 10.00-11.00 - otwarta rozgrzewka teatralna, plac przed Teatrem,
godz. 11.00 -14.00 - zajęcia w grupach warsztatowych (grupy wyłonione w eliminacjach).Udział w projekcie jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie www.wybrzezesztuki.plMapa

Ostatnio czytane
„Fantazy” Juliusza Słowackiego w Teatrze Miejskim
„Fantazy” Juliusza Słowackiego w Teatrze Miejskim Gdynia

Dzieło narodowego wieszcza po raz kolejny zagości na deskach teatru. Tym razem w interpretacji Piotra Cieplaka i przy udziale zespołu aktorów gdyńskiego Teatru Miejskiego.

II Ogólnopolski Festiwal Teatralny w SCENIE "i"
II Ogólnopolski Festiwal Teatralny w SCENIE "i"

Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie zaprasza na drugą edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego w SCENIE "i".

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!