Teatr
Psychodeski, czyli psychologia na deskach

Psychodeski, czyli psychologia na deskach

  • 2008-11-30, , godzina 19:15
  • wstęp wolny
  • Teatr Wybrzeże Duża Scena, Gdańsk

Opis

Teatr Wybrzeże oraz Naukowe Koło Psychologów UG Anima zapraszają na Psychodeski, czyli psychologię na deskach. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 30 listopada, o godzinie 19.15, po spektaklu Miasteczko G., na Dużej Scenie Teatru Wybrzeże.

Tematem spotkania będzie problematyka spektaklu Miasteczko G. Michała Walczaka w reżyserii Giovanniego Castellanosa. Udział w spotkaniu wezmą aktorzy występujący w spektaklu oraz wykładowcy i studenci z trójmiejskich uczelni.


 

Ostatnio czytane
"Broniewski" w programie Teatr Polska
"Broniewski" w programie Teatr Polska

Znakomity i wielokrotnie nagradzany"Broniewski" Radosława bierze udział w programie Teatr Polska. Zobaczymy go w 6 miejscowościach!

Czekając na naprawdę wybitne dzieło
Czekając na naprawdę wybitne dzieło Sopot

„Don Giovanni" Mozarta to jeden z tych utworów, których nie trzeba przedstawiać. Opera wystawiana była na deskach teatrów na całym świecie. Tym razem interpretację sceniczną tego jednego z najważniejszych dzieł muzyki klasycznej zaprezentowała Opera Bałtycka w Gdańsku.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!