Teatr
TeArt-Akcje

TeArt-Akcje

  • 2008-04-27, , godzina 20:00
  • wolny
  • Teatr Wybrzeże Duża Scena, Gdańsk

Opis

Teatr Wybrzeże, Naukowe Koło Filozoficzno Artystyczne UG oraz Nadbałtyckie Stowarzyszenie Trans-Misja zapraszają na TeArt-Akcje czyli rozmowy w teatrze inspirowane "Orkiestrą Titanic".

W spotkaniu udział wezmą: reżyser Rudolf Zioło, aktorzy Teatru Wybrzeże oraz naukowcy z Uniwersytetu Gdańskiego: mgr Sylwester Zielka, dr Monika Bokiniec i dr Ewa Graczyk. Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia o godzinie 20.00 na Scenie Malarnia w Gdańsku.

Celem TeArt-Akcji jest analiza problematyki poruszanej w spektaklach, zwiększenie pola interpretacji, dzięki umieszczeniu jej w kontekście dyskursu filozoficznego, jak również odpowiedź na pytania, jakie stawia nam dziś sztuka.

Więcej informacji o TeArt-Akcjach na stronie: www.teartakcje.republika.pl


 

Mapa

Ostatnio czytane
Kariera czeka za drzwiami - rozmowa z  Eduardo Guerrero, tancerzem flamenco
Kariera czeka za drzwiami - rozmowa z Eduardo Guerrero, tancerzem flamenco

6-letni chłopiec codziennie czeka na kuzynkę przed szkołą tańca. Któregoś dnia, zaintrygowany, wchodzi do środka i... rozpoczyna się wielka kariera Eduardo Guerrero - tancerza flamenco, choreografa i reżysera. Przeczytaj nasz wywiad z artystą!

Zbrodnia na Baronie Cygańskim
Zbrodnia na Baronie Cygańskim Sopot

Miała być uczta, pozostał niesmak. Aż ciężko na sercu się robi na samą myśl jak strasznie zepsuto dzieło mistrza Straussa i jak rozczarowano wielu widzów.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!