zmień miasto

Logistyka magisterska w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni

Trzy semestry nauki, interdyscyplinarny charakter, studia dualne to nowości na nowo otwartym kierunku Logistyka II stopnia w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni. Pozytywną opinię dla kierunku wydała Polska Komisja Akredytacyjna w Warszawie.

Pawel Czaja, Student Logistyki WSAiB w Gdyni

Oferta edukacyjna

Studenci podczas zajęć poszerzą wiedzę i rozwiną kompetencje oraz umiejętności z planowania łańcucha dostaw, koordynacji oraz organizacji transportu i spedycji, a także logistyki przedsiębiorstw. Zdobędą również wiedzę z zakresu zarządzania, nauk prawnych, i finansów. To odpowiedź na aktualne zapotrzebowanie pracodawców, na interdyscyplinarnych specjalistów.

Specjalności na studiach II stopnia Logistyki to:

  • Logistyka Morska
  • Zarządzanie Łańcuchem Dostaw
  • Zarządzanie Transportem i Spedycją

Studia w WSAiB Gdynia trwają tylko 1,5 roku (3 semestry). To możliwość szybszego rozwoju kariery zawodowej, awansu i mniejszy koszt studiowania.

Zatrudnienie po logistyce

Zdobytą wiedzę studenci będą mogli wykorzystać w przedsiębiorstwie logistycznym, pracując na część etatu - to efekt współpracy Uczelni Kwiatkowskiego z międzynarodową firmą Nagel Group, jednym z wiodących operatorów logistyki artykułów spożywczych.

ip

fot. materiały WSAiB w Gdyni

Ciekawe artykuły
dlaMaturzysty
w Trójmieście w innych miastach
Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama