zmień miasto

Poznaj tajniki pracy na miejscu zbrodni! - Inspirujące warsztaty dla maturzystów

Każdy przestępca zostawia ślad - odkryj go! To temat warsztatów dla maturzystów, przyszłych studentów kierunku Prawo, Bezpieczeństwo Wewnętrzne i Kryminalistyka. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 19 marca 2017 r. w ramach Targów Akademia na Uniwersytecie Gdańskim.

Warsztaty odbędą się 19 marca 2018 roku w godz. 10:00-11:00.

Warsztaty skierowane są do maturzystów, zastanawiających się nad wyborem studiów i ścieżki zawodowej. To doskonała okazja dla tych, którzy chcą pracować w służbach mundurowych, jako oficer śledczy, technik kryminalistyki lub w zawodach prawniczych, np. jako prokurator czy sędzia.

Spotkanie poprowadzi dr Wojciech Wosek - były policjant, ekspert w zakresie kryminalistyki i terroryzmu, wykładowca WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, Kierownik Katedry Bezpieczeństwa WSAiB.

Gdzie i kiedy?

Warsztaty odbędą się w ramach Targów Akademia organizowanych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego 19 marca, w godz. 10.00-11.00, w auli B na parterze. Przyjdź, zainspiruj się! Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Wszystkich odwiedzających Targi Akademia 2018 zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr 28 na parterze. WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni przygotowała wiele atrakcji, w tym między innymi InstaBox, konkursy z nagrodami oraz możliwość porozmawiania ze studentami ze starszych roczników.

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
dlaMaturzysty
w Trójmieście w innych miastach
Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama