BRANŻE
ID:240558

Asystent/ka sekretariatu

Firma: Kancelaria Biegłych Rewidentów i Księgowych

Stanowisko: Asystent Asystentka

Miejsce pracy: woj. pomorskie, Gdańsk

Data publikacji: 2018-06-06

Branża: Prawo / Administracja, Doradztwo / Finanse, Finanse / Ekonomia, Administracja biurowa, Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Liczba godzin dziennie: 6

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Kancelaria  oferuje obsługę finansowo-księgową w pełnym zakresie, a także obsługę płacowo-kadrową podmiotów. Ponadto zajmuje się doradztwem związanym z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Opis stanowiska:

Nowo zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z klientem, korespondencję zewnętrzną, zapewnienie obsługi spotkań z kontrahentami. W miarę poszerzania doświadczenia do obowiązków należeć będzie także kompletowanie dokumentacji księgowej oraz wykonywanie prac pomocniczych pod nadzorem
księgowej związanych z bieżącą obsługą księgową i kadrowo-płacową.

Oczekujemy:

- zaangażowania
- wysokiej kultury osobistej
- rzetelności i obowiązkowości
- preferowane kierunki - prawo, administracja, podatki i rachunkowość

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- miłą atmosferę pracy
- dogodną lokalizację miejsca zatrudnienia
- możliwość nabycia doświadczenia zawodowego