BRANŻE
ID:236135

DOSTAWCA – ASYSTENT SPRZEDAŻY (KIEROWCA)

MIEJSCE PRACY: Gdańsk
WYMIAR PRACY: 1/2 ETATU

OPIS STANOWISKA:
Realizacja zamówień internetowych w zakresie dostarczania towaru do klientów przy zachowaniu wysokich standardów, jakości i przechowywania towaru oraz zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie.

CZEGO POTRZEBUJESZ ABY ZACZĄĆ:
  • Prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów,
  • Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność,
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych kat.B,
  • Znajomość topografii miasta,
  • Wysoka kultura jazdy
OD NAS OTRZYMASZ:

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.