BRANŻE
ID:236938

Modelka Techniczna w marce Cropp

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

Dzięki sieci ponad 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 22 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

 Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Przymierzanie nowych modeli odzieży marki Cropp,
  • Ścisła współpraca z technologami odzieży,
  • Pomoc w bieżącej pracy działu.

WYMAGANIA:
  • Ściśle określone wymiary ( rozmiar M):
    • wzrost 170 cm
    • Obwód biustu 92cm
    • Obwód bioder 98cm
    • Obwód talii 72cm
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Miłe usposobienie,
  • Dyspozycyjność ok. 2-3 godziny dziennie.
OFERUJEMY:
  • Pracę w oparciu o umowę o zlecenie,
  • Możliwość obcowania z modą w przyjaznej atmosferze,
  • Realne możliwości rozwoju.
Spełnienie wyżej wymienionych wszystkich wymiarów rozmiaru S lub M jest warunkiem koniecznym do podjęcia współpracy

Jeśli interesują Cię inne wyzwania wejdź na www.lppsa.com/career

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

 Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Wymagania

• Ściśle określone wymiary (rozmiar M):

Wzrost 170cm
Obwód biustu 92cm
Obwód bioder 98cm
Obwód talii 72cm

Oferujemy

• Pracę w oparciu o umowę o zlecenie

Spełnienie wyżej wymienionych wszystkich wymiarów rozmiaru S lub M jest warunkiem koniecznym do podjęcia współpracy.