BRANŻE
ID:240258

Serwisant maszyn przemysłowych (przetwórstwo mięsne)

Numer referencyjny: a0t5800000Fb7SlAAJ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
  • realizacja usług serwisowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn do przetwórstwa mięsnego bezpośrednio u klienta na miejscu,
  • demontaż i montaż maszyn i urządzeń, w celu wykonania prac serwisowych i modernizacyjnych,
  • wykonywanie na zlecenie klienta generalnych remontów maszyn (pełne remonty maszyn u klienta lub w warsztacie firmy),
  • uruchamianie maszyn zastępczych u klienta na czas wykonywania remontu,
  • kontakt bezpośredni i telefoniczny z klientami, w celu pomocy w naprawie maszyn oraz uzgodnienia terminu napraw.
Wymagania:
  • wykonywanie prac serwisowanych i konserwacyjnych maszyn i urządzeń używanych w branży spożywczej (przetwórstwo mięsne),
  • wykształcenie techniczne - mile widziane z zakresu mechaniki, elektromechaniki i/lub elektryki,
  • mile widziana będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego,
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych do klientów na terenie kraju,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat, w firmie z kapitałem polskim, na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz konkurencyjne na rynku,
  • samodzielne stanowisko pracy umożliwiające ciągły rozwój kompetencji technicznych, poprzez systematyczne odbywanie szkoleń bezpośrednio u zagranicznych producentów maszyn,
  • niezbędne do wykonywania powierzonych zadań narzędzia pracy oraz samochód służbowy umożliwiający dojazd na miejsce serwisu u klienta.

Obowiązki:realizacja usług serwisowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn do przetwórstwa mięsnego bezpośrednio u klienta na miejscu,
demontaż i montaż maszyn i urządzeń, w celu wykonania prac serwisowych i modernizacyjnych,
wykonywanie na zlecenie klienta generalnych remontów maszyn (pełne remonty maszyn u klienta lub w warsztacie firmy),
uruchamianie maszyn zastępczych u klienta na czas wykonywania remontu,
kontakt bezpośredni i telefoniczny z klientami, w celu pomocy w naprawie maszyn oraz uzgodnienia terminu napraw.

Wymagania:wykonywanie prac serwisowanych i konserwacyjnych maszyn i urządzeń używanych w branży spożywczej (przetwórstwo mięsne),
wykształcenie techniczne - mile widziane z zakresu mechaniki, elektromechaniki i/lub elektryki,
mile widziana będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego,
gotowość do odbywania częstych podróży służbowych do klientów na terenie kraju,
czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat, w firmie z kapitałem polskim, na podstawie umowy o pracę,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz konkurencyjne na rynku,
samodzielne stanowisko pracy umożliwiające ciągły rozwój kompetencji technicznych, poprzez systematyczne odbywanie szkoleń bezpośrednio u zagranicznych producentów maszyn,
niezbędne do wykonywania powierzonych zadań narzędzia pracy oraz samochód służbowy umożliwiający dojazd na miejsce serwisu u klienta.