BRANŻE
ID:252305

Spawacz / Operator sprzętu spawalniczego (słupowysięgnika)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNM1bQAG

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, Polska

Zadania:
  • wykonywanie spoin czołowych z zastosowaniem głowicy do spawania łukiem krytym, umieszczonej na słupowysięgniku: CaB 460 M (Esab) i/lub Pema HD,
  • wykonywanie spoin czołowych procesem 136 i 138 na elementach o grubości ≥ 5 mm - w pozycjach: podolna /PA/, pionowa /PF/, naścienna /PC/,
  • wykonywanie napraw na podstawie raportów NDT,
  • żłobienie elektropowietrzne,
  • obsługa palnika tlenowego,
  • kierowanie pracą dźwignicowego.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku spawacza,
  • możliwości przedstawienia certyfikatów spawalniczych met. 136 i 138 oraz 121,
  • uprawnień do obsługi palnika tlenowego,
  • uprawnień hakowego,
  • samodzielności, dokładności w pracy,
  • gotowości do odbycia zawodowych testów praktycznych.
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie i możliwość dłuższej współpracy,
  • bardzo dobre warunku pracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.
Oferta dotyczy pracy stałej i zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta.

Zadania:wykonywanie spoin czołowych z zastosowaniem głowicy do spawania łukiem krytym, umieszczonej na słupowysięgniku: CaB 460 M (Esab) i/lub Pema HD,
wykonywanie spoin czołowych procesem 136 i 138 na elementach o grubości ≥ 5 mm - w pozycjach: podolna /PA/, pionowa /PF/, naścienna /PC/,
wykonywanie napraw na podstawie raportów NDT,
żłobienie elektropowietrzne,
obsługa palnika tlenowego,
kierowanie pracą dźwignicowego.

Od Kandydatów oczekujemy:doświadczenia zawodowego na stanowisku spawacza,
możliwości przedstawienia certyfikatów spawalniczych met. 136 i 138 oraz 121,
uprawnień do obsługi palnika tlenowego,
uprawnień hakowego,
samodzielności, dokładności w pracy,
gotowości do odbycia zawodowych testów praktycznych.

Oferujemy:stałe zatrudnienie i możliwość dłuższej współpracy,
bardzo dobre warunku pracy,
konkurencyjne wynagrodzenie.