BRANŻE
ID:243850

Magazynier z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych

Numer referencyjny: a0t5800000ZsIhyAAF

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:
  • rozładunki towaru,
  • przyjmowanie towaru do magazynu i rozmieszczanie go zgodnie z obowiązującymi zasadami,
  • kontrola zgodności stanów magazynowych
  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,
  • przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • dyspozycyjność i chęć do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • podstawowe wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym.

Obowiązki:rozładunki towaru,
przyjmowanie towaru do magazynu i rozmieszczanie go zgodnie z obowiązującymi zasadami,
kontrola zgodności stanów magazynowych
utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,
przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ.

Wymagania:uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
doświadczenie w pracy w magazynie,
dyspozycyjność i chęć do pracy,
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
podstawowe wynagrodzenie
możliwość rozwoju w strukturach firmy,
pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym.