BRANŻE
ID:237452

Operator - Programista maszyn CNC (Mazatrol)

Numer referencyjny: a0t5800000Fa1Q4AAJ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:
  • obsługa maszyn CNC ze sterowaniem Mazatrol,
  • samodzielne ustawianie parametrów maszyn CNC oraz dobór narzędzi i wprowadzanie korekt w programach,
  • wykonywanie zadań i obowiązków zgodnie z metodologią Lean Manufacturing,
  • proponowanie rozwiązań mających na celu optymalizację procesów technologicznych oraz poprawę efektywności produkcji poprzez analizę i planowanie przepływu detali, organizację stanowiska pracy, dobór maszyn i urządzeń produkcyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne min. zawodowe (mile widziane w zakresie obróbki metali i toczeniu),
  • doświadczenie minimum roczne na stanowisku operatora i/lub tokarza CNC lub pokrewne,
  • praktyczna umiejętność ustawiania maszyn CNC, doboru narzędzi, wprowadzania korekt w programach,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego, suwnic, żurawi - będą atutem,
  • wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat na stabilnych warunkach zatrudnienia w systemie zmianowym (6/14/22) i brygadowym w firmie o profilu produkcyjnym (obróbka skrawaniem),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy technicznej (weryfikacja podczas spotkania kwalifikacyjnego) oraz benefity w postaci karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej,
  • uczestnictwo w szkoleniach technicznych mających na celu podniesienie kwalifikacji i kompetencji,
  • etapowe wdrożenie na stanowisko pracy oraz możliwość rozwoju kompetencji poprzez współprace z doświadczonymi pracownikami,
  • realne możliwości rozwoju kompetencji w obszarze specjalistycznym z zakresu obsługi maszyn CNC.

Obowiązki:obsługa maszyn CNC ze sterowaniem Mazatrol,
samodzielne ustawianie parametrów maszyn CNC oraz dobór narzędzi i wprowadzanie korekt w programach,
wykonywanie zadań i obowiązków zgodnie z metodologią Lean Manufacturing,
proponowanie rozwiązań mających na celu optymalizację procesów technologicznych oraz poprawę efektywności produkcji poprzez analizę i planowanie przepływu detali, organizację stanowiska pracy, dobór maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:wykształcenie techniczne min. zawodowe (mile widziane w zakresie obróbki metali i toczeniu),
doświadczenie minimum roczne na stanowisku operatora i/lub tokarza CNC lub pokrewne,
praktyczna umiejętność ustawiania maszyn CNC, doboru narzędzi, wprowadzania korekt w programach,
uprawnienia do obsługi wózka widłowego, suwnic, żurawi - będą atutem,
wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat na stabilnych warunkach zatrudnienia w systemie zmianowym (6/14/22) i brygadowym w firmie o profilu produkcyjnym (obróbka skrawaniem),
wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy technicznej (weryfikacja podczas spotkania kwalifikacyjnego) oraz benefity w postaci karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej,
uczestnictwo w szkoleniach technicznych mających na celu podniesienie kwalifikacji i kompetencji,
etapowe wdrożenie na stanowisko pracy oraz możliwość rozwoju kompetencji poprzez współprace z doświadczonymi pracownikami,
realne możliwości rozwoju kompetencji w obszarze specjalistycznym z zakresu obsługi maszyn CNC.