BRANŻE
ID:262032

Studencie, dobra praca biurowa na start!

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Konsultant Telefoniczny

Miejsce pracy: woj. pomorskie, Gdynia

Data publikacji: 2021-12-23

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Oferta
Oferta Studiujesz i chcesz zacząć swoją karierę zawodową? U nas masz pracę w nowoczesnym biurze, sam wybierasz godziny pracy i zarabiasz dwa razy w miesiącu. Mało? Sprawdź naszą ofertę!

Aplikuj na stanowisko Telefonicznego Doradcy Klienta w największym call center w Polsce!

Studencie, dobra praca biurowa na start! Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:- telefoniczna obsługa Klientów- prezentowanie aktualnych ofert- doradzanie Klientom- dobieranie najlepszych rozwiązań dla Klientów- informowanie i pomaganie- nawiązywanie pozytywnych relacji

Nie wymagamy doświadczenia, a wszelkich podstaw nauczymy Cię na profesjonalnym pakiecie wdrożeniowym. Oczekujemy pogody ducha, zaangażowania oraz dyspozycyjności min. 25h tygodniowo.

Oferujemy:- elastyczny grafik- wypłatę podstawową- dodatkowo premia co miesiąc- konkursy i systemy motywacyjne- super atmosferę w młodym teamie- szkolenia- możliwości rozwoju