logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Trójmiasto

Jesteś tutaj:
 
Logo

Ośrodek Szkolenia Kierowców Elka School
O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem kształcenia kierowców. Zapewniamy komfortowe warunki nauki wszystkim kursantom. Nasi instruktorzy mają kilkuletnie doświadczenie, talent przekazywania wiedzy i pasję, przez co nauka prowadzenia samochodu i przepisów ruchu drogowego będzie przyjemnością. Kurs w ELKA School to prosta droga do wymarzonego prawa jazdy. Twój sukces jest naszym sukcesem, a każdy zadowolony klient to najlepsza reklama dla naszej szkoły. Uczymy z pasją! przyjdź, przekonaj się.

Każdy kursant otrzymuje materiały szkoleniowe do samodzielnej nauki przepisów drogowych. Podczas zajęć teoretycznych wykładowca odpowie na pytania i wyjaśni wszelkie wątpliwości przy wykorzystaniu bogatego zaplecza materiałów szkoleniowych. Na zajęciach praktycznych do dyspozycji kursanta są fabrycznie nowe samochody marki FIAT GRANDE PUNTO, takie same jak na egzaminie państwowym...

Mając na uwadze wygodę i zadowolenie klientów nasze biura, sale wykładowe i place manewrowe znajdują się w centrum Gdyni i Gdańsku - Wrzeszczu, co pozwala zaoszczędzić cenne minuty zajęć.
Zobacz również:

Informator miejski

w Trójmieściew innych miastach

 
 
 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama