zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Trójmiejskie Targi Pracy 2018 - spotkaj się z przedstawicielami firm!

środa, 14-03-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


Trójmiejskie Targi Pracy to jedno z najlepiej zorganizowanych inicjatyw w Polsce. Wydarzenie odbędzie się na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki  Politechniki Gdańskiej w dniach 7-8 maja 2018 r. Wystawcy jednogłośnie potwierdzają, że wezmą w nim udział ze względu na dużą liczbę odwiedzających i charakter przedsięwzięcia. W tym roku organizatorzy spodziewają się blisko 80 wystawców - zarówno z kraju i ze świata.

Trójmiejskie Targi Pracy 2018 odbędą się w dniach 7-8 maja 2018 roku.

Tylko na targach pracy każdy odwiedzający może bezpośrednio złożyć CV u pracodawcy, jak i porozmawiać z jego przedstawicielami. Na co dzień proces rekrutacyjny jest w dużej mierze skoncentrowany na komunikacji internetowej, dlatego Trójmiejskie Targi Pracy cieszą się dużą popularnością wśród odwiedzających.

Poza wymienionymi koszyściami, uczestnicząc w przedsięwzięciu odwiedzający zyskują możliwość:
- spotkania praktyków z różnych branży,
- poznania nowych firm, które oferują konkurencyjne warunki zatrudnienia w Polsce i za granicą,
- uczestniczenia w licznych prelekcjach, jak i warsztatach prowadzonych przez osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym,
- przygotowania lub sprawdzenia swojego CV pod okiem specjalistów.

Targi to nie tylko spotkania rekrutacyjne, ale również miejsce do zaprezentowania produktów każdej z firm. Możemy zobaczyć i spróbować swoich sił w symulatorze samolotu, rzeczywistości wirtualnej lub zagrać w setki gier. Chwilą wytchnienia będzie możliwość wypicia darmowej kawy, zrobionej przez baristę lub wzięcia udziału w pokazie przygotowania sushi. Pracodawcy biorący udział w targach działają w branży IT, automatyce, energetyce, finansach, mediach, przemyśle drzewnym i handlu. W związku z tym możemy się spodziewać w tym roku zupełnie nowych i zaskakujących atrakcji.

Trójmiejskie Targi Pracy są wielkim spotkaniem osób planujących swoją karierę zawodową oraz firm i instytucji, które poszukują pracowników, stażystów i praktykantów. Oferty pracy na wydarzeniu dotyczą przede wszystkim stanowisk specjalistycznych i inżynierskich. Pracodawcy poszukują też sprzedawców, handlowców, tłumaczów, księgowych, testerów oprogramowania i gier komputerowych.  Dla osób rozpoczynających karierę przygotowano liczne propozycje praktyk i stażów. Plany rekrutacyjne w przypadku większości to znalezienie 20-30 nowych pracowników w najbliższym czasie. Niektóre firmy przewidują zatrudnienie nawet ponad 100 osób w okresie kilkunastu miesięcy po zakończeniu Targów.

Patronem Strategicznym wydarzenia jest Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

Firmy i instytucje zainteresowane rezerwacją stoiska lub promocją na Trójmiejskich Targach Pracy 2018 zapraszamy do rejestracji na stronie https://www.targipracy.gdansk.pl/user/sign-in/signup lub do kontaktu telefonicznego: +48 694 755 369, +48 531 793 900.

ip

fot. materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama