Wybierz miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

ENEMEF: Minimaraton Horrorów z To w Multikinie Gdańsk

ENEMEF: Minimaraton Horrorów z To, czyli nocne spotkanie oko w oko z siejącym postrach Pennywisem. Najstraszniejszy klaun w historii kina grozy powraca na wielki ekran, aby znów napędzić strachu miłośnikom mocnych wrażeń i mrocznych opowieści z dreszczykiem. Obejrzyj ekranizację słynnego horroru Stephena Kinga, w tym jej najnowszą część "To: Rozdział 2" premierowo! Po tej nocy niepozorny czerwony balonik już zawsze będzie budził lęk...

ZADANIE KONKURSOWE:
Który horror z 2019 roku lubisz najbardziej i dlaczego?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was 2 podwójne wejściówki na ENEMEF: Minimaraton Horrorów z To w Multikinie Gdańsk do realizacji 4 września 2019 od godz. 20:00

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2019-09-03 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
e-mail (Laureaci dostaną mailowo 2 kody na seans. 1 kod = 1 pojedynczy bilet. Kody można wymienić na bilety na dany maraton w konkretnym kinie. Wymiany można dokonać w kasie kina lub na stronie Multikina (procedura wygląda podobnie jak przy zakupie biletu, po wybraniu miejsca na sali należy w pole "kod voucher" wpisać otrzymany kod). Kody można wymienić w dowolnym terminie, są aktywne aż do momentu rozpoczęcia maratonu)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Bartek Wardak +48 507***467
  2. Agata Szydłowska +48 882***608

Nadesłano 5 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Polecane konkursy


Konkurs

w Trójmieście w innych miastach
FB dlaMaturzysty.pl reklama