Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Baba-Portret

Kiedy?2007-03-09 godzina 18.30
Gdzie?Winda Integracyjny Klub Artystyczny
ul. Racławicka 17
Gdańsk
Za ile?5/10zł
Baba-Portret

W programie między innymi koncert Wandy Staroniewicz, która promować będzie swój najnowszy, autorski album z poetyckimi piosenkami pod tytułem „Piosenki". W nim artystka daje się poznać nie tylko jako autorka tekstów i muzyki, ale również jako bardzo interesujący i niebanalny aranżer utworów. W efekcie powstała spójna muzycznie i poetycko płyta, która w mistrzowski sposób połączyła ze sobą zwykłą piosenkę z klimatem morskiej ballady i szanty. „Piosenki" to frapująca podróż muzyczna, pełna ciekawych aranżacji i nowych harmonii. Piękne solowe brzmienia skrzypiec i gitary, magia subtelnych i tajemniczych chórków, a także ekspresyjny i melodyjny sposób śpiewania solistki powodują, że słuchając tej płyty z przyjemnością przenosimy się w inny, baśniowy, wymiar.

Wanda Staroniewicz - literat, dziennikarka, autorka słuchowisk radiowych, po wydaniu archiwalnej płyty „Papierowe Pałace" wróciła na scenę, aby z szantowym zespołem Kochankowie Rudej Marii śpiewać swoje nowe utwory.

 

Dodatkowo portret kobiety słowem napisze Lidka Makowska, natomiast w przerwach klasyczne portrety, bo za pomocą ołówka i papieru, stworzą studenci gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, między innymi: Przemysław Chylewski i Mariusz Otta.Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Rozrywka

w Trójmieście w innych miastach
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama