Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Crab Invasion

Kiedy?2013-11-30 godzina 20:00
Gdzie?Klub ŻAK
ul. Grunwaldzka 195/197
Gdańsk
Crab Invasion

Crab Invasion wracają po wakacjach z nową piosenką. Utwór "Way Too Close" zapowiada debiutancki album zespołu pt. "Trespass", którego premiera odbędzie się w listopadzie za pośrednictwem wytwórni DRAW Records.

Nowy singiel jest owocem konsekwentnie ewoluującej drogi stylistycznej grupy, która zaczynając od gitarowego indie rocka w początkach działalności, dotarła do progresywnego fusion-popu z inklinacjami do disco czy house'u. "Way Too Close" reprezentuje najbardziej tanecznie zorientowane oblicze złożonego, eklektycznego debiutu.

Crab Invasion to wyjątkowy wykonawca na polskiej scenie niezależnej – oprócz niewymuszonej, bezpretensjonalnej energii i luzu, wyróżniają się niezwykłą dbałością o melodie i niebanalnym podejściem do harmonii. Popkulturowa otwartość połączona z analitycznym zacięciem owocuje kolorową mozaiką motywów odnoszących się do najróżniejszych gatunków muzyki popularnej.

Zespół zagrał w ubiegłym roku na festiwalach Heineken Open'er Festival i Męskim Graniu, zwyciężył również w konkursie organizowanym przez portal T-Mobile Music "Zrób Głośniej przed OFF Festival", którego stawką był występ na Scenie Leśnej T-Mobile podczas katowickiej imprezy. Przez jurorów eliminacji formacja została okrzyknięta "najlepszym polskim zespołem rockowym bez płyty". Jak dotąd "Kraby" mają na koncie niezwykle entuzjastycznie przyjętą EPkę "Extend Your Life" (2010) i single "Lesson 01/ Margin of Order" (2011), „Caps” (2012) oraz „Dart” (2013), które wielokrotnie pojawiały się w rocznych blogowych zestawieniach najlepszych polskich utworów.

https://www.facebook.com/CrabInvasion?fref=tsSpodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Rozrywka

w Trójmieście w innych miastach
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama