Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Let's Rock 4 Charity!

Kiedy?2015-01-16
Gdzie?Ucho
ul. św. Piotra 2
Gdynia
Let's Rock 4 Charity!

Dnia 16. Stycznia 2015 roku w klubie Muzycznym Ucho w Gdyni odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na organizację zimowego obozu językowego dla dzieci z domów dziecka i rodzin zastępczych. Na koncercie zagrają: Islet
z zespołem, G.A.S.P.,
WATERmelon CRASH, elek3city oraz Shadow Archetype.

 

Zdecydowaliśmy się na organizację tego typu wydarzenia, ponieważ jest to idealny sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym: spędzenia czasu przy dobrej muzyce i pomocy dzieciom, które tego potrzebują. – mówi Dominika Arendt, Project Manager English Winter Camp 2015.

 

W trakcie koncertu każdy z miłośników muzyki znajdzie coś dla siebie. Usłyszeć będzie można interesujący kobiecy wokal prezentowany przez Islet, soulowe i funkowe kompozycje zespołu elek3city, akustyczne brzmienie gitar z nietuzinkowym głosem WATERmelon CRASH, rockowe dźwięki wydobywające się z instrumentów zespołów G.A.S.P., czy wreszcie mieszankę cięższych i lżejszych brzmień w wykonaniu Shadow Archetype.

 

Pomysł koncertu zrodził się zupełnie spontanicznie. Muzycy to wrażliwe dusze, więc chętnych do zagrania nie było trudno znaleźć. Wszystkie zespoły zrezygnowały z gaży w związku z czym cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na English Winter Camp 2015. Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie z muzyką, począwszy od delikatnych brzmienia akustycznych po ciężkie rockowe riffy. – mówi Piotr Wojtera, organizator koncertu.

 

English Summer/Winter Camp to charytatywny program edukacyjno-wychowawczy, organizowany dwa razy w roku nieprzerwanie od 2004 roku z inicjatywy gdańskiego oddziału Project Management Institute (PMI). Jednorazowo grupa ok. 35 dzieci w wieku 9-14 lat, pochodząca z terenu województwa pomorskiego, ma szansę na wzięcie udziału w obozie.

Głównym celem programu jest umożliwienie dzieciom wychowującym się w domach dziecka, rodzinach zastępczych oraz w rodzinach o niskim statusie materialnym uczestnictwa w kursach języka angielskiego. Dodatkowo dzieci biorą udział w licznych zajęciach z wolontariuszami, których celem jest wzmocnienie ich wiary we własne możliwości, poprawienie umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz obniżenie poziomu agresji. 
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Rozrywka

w Trójmieście w innych miastach
Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama