Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Let's Rock 4 Charity!

Kiedy?2015-01-16
Gdzie?Ucho
ul. św. Piotra 2
Gdynia
Let's Rock 4 Charity!

Dnia 16. Stycznia 2015 roku w klubie Muzycznym Ucho w Gdyni odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na organizację zimowego obozu językowego dla dzieci z domów dziecka i rodzin zastępczych. Na koncercie zagrają: Islet
z zespołem, G.A.S.P.,
WATERmelon CRASH, elek3city oraz Shadow Archetype.

 

Zdecydowaliśmy się na organizację tego typu wydarzenia, ponieważ jest to idealny sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym: spędzenia czasu przy dobrej muzyce i pomocy dzieciom, które tego potrzebują. – mówi Dominika Arendt, Project Manager English Winter Camp 2015.

 

W trakcie koncertu każdy z miłośników muzyki znajdzie coś dla siebie. Usłyszeć będzie można interesujący kobiecy wokal prezentowany przez Islet, soulowe i funkowe kompozycje zespołu elek3city, akustyczne brzmienie gitar z nietuzinkowym głosem WATERmelon CRASH, rockowe dźwięki wydobywające się z instrumentów zespołów G.A.S.P., czy wreszcie mieszankę cięższych i lżejszych brzmień w wykonaniu Shadow Archetype.

 

Pomysł koncertu zrodził się zupełnie spontanicznie. Muzycy to wrażliwe dusze, więc chętnych do zagrania nie było trudno znaleźć. Wszystkie zespoły zrezygnowały z gaży w związku z czym cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na English Winter Camp 2015. Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie z muzyką, począwszy od delikatnych brzmienia akustycznych po ciężkie rockowe riffy. – mówi Piotr Wojtera, organizator koncertu.

 

English Summer/Winter Camp to charytatywny program edukacyjno-wychowawczy, organizowany dwa razy w roku nieprzerwanie od 2004 roku z inicjatywy gdańskiego oddziału Project Management Institute (PMI). Jednorazowo grupa ok. 35 dzieci w wieku 9-14 lat, pochodząca z terenu województwa pomorskiego, ma szansę na wzięcie udziału w obozie.

Głównym celem programu jest umożliwienie dzieciom wychowującym się w domach dziecka, rodzinach zastępczych oraz w rodzinach o niskim statusie materialnym uczestnictwa w kursach języka angielskiego. Dodatkowo dzieci biorą udział w licznych zajęciach z wolontariuszami, których celem jest wzmocnienie ich wiary we własne możliwości, poprawienie umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz obniżenie poziomu agresji. Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Rozrywka

w Trójmieście w innych miastach
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama