Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Pokaz filmu Izy Rutkowskiej: Podwórko im. Wszystkich Mieszkańców

Kiedy?2017-06-21 godzina 18:00
Gdzie?w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku (ul. Długi Targ 39/40)
Gdańsk
Za ile?wstęp wolny
Pokaz filmu Izy Rutkowskiej: Podwórko im. Wszystkich Mieszkańców

Film Izy Rutkowskiej „Podwórko im. Wszystkich Mieszkańców” pokazuje życie na podwórku, na którym kilka lat wcześniej pojawił się 7-metrowy jeż. Artystka współpracując z Europejską Stolicą Kultury w ramach projektu Wrocław - wejście od podwórza stworzyła wielkiego dmuchanego jeża, który zaczął integrować mieszkańców czterech sąsiadujących ulic. Pokaz filmu odbędzie się 21 czerwca o godz. 18.00 w Instytucie Kultury Miejskiej. Projekcja połączona jest z debatą dotyczącą rewitalizacji i udziału mieszkańców w zmianach otaczającej ich przestrzeni. Wstęp wolny.

Film przebywa trasę po całej Polsce, by inspirować do działań wspólnotowych i do dyskusji o sztuce relacyjnej oraz strategiach rewitalizacji. „Podwórko im. Wszystkich Mieszkańców” miało premierę 7 czerwca w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Jedyny pokaz w Trójmieście odbędzie się 21 czerwca o godz. 18.00 w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku (ul. Długi Targ 39/40). Wstęp wolny.
Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Rozrywka

w Trójmieście w innych miastach
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama