Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Spotkanie z twórcami spekaklu Przygody Koziołka Matołka

Kiedy?2017-12-06 godzina 13:00
Gdzie?Scena Malarnia Teatru Wybrzeże, ul. Św. Ducha 2
Gdańsk
Za ile?wstęp wolny
Spotkanie z twórcami spekaklu Przygody Koziołka Matołka

Spotkanie w rachach 45. Mikołajkowego Dyskusyjnego Klubu Teatralnego poświęcone spektaklowi "Przygody Koziołka Matołka". Weźmie w nim udział reżyser Michał Derlatka i zespół aktorski.

Po ciepłym przyjęciu przez trójmiejską publiczność trzech opowiastek o Koziołku Matołku zrealizowanych w ramach "Lekcji Niegrzeczności" postanowiliśmy tchnąć w Koziołki nowe życie sceniczne i rozwinąć udramatyzowane czytanie do formy przedstawienia. Szalonego przedstawienia akcji, w którym tytułowy bohater przemierzy cały świat w poszukiwaniu Pacanowa. Bez względu na to, czy dotrze on do celu swej wędrówki czy też nie - to po drodze będzie się działo, oj będzie się działo... Zapraszamy na skondensowaną dawkę "Przygód Koziołka Matołka" w powstającej na żywo, graficznej dekoracji i na wspólną, żywiołową przygodę dla małych i nieco starszych."Przygody.." Teatru Wybrzeże dają wiele frajdy widzom w każdym wieku. […] Prostota przekazu i jego bogata warstwa plastyczna, pomimo bardzo skromnych środków, to jeden z kluczy do sukcesu gdańskiego przedstawienia - Łukasz Rudziński.Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Rozrywka

w Trójmieście w innych miastach
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama