Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Gdańsk Lotos Siesta Festival 2020 - Tribute to Cesaria Evora

Kiedy?2020-04-25 godzina 20:00
Gdzie?Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Gdańsk
Za ile?120 zł (Gdańsk Lotos Siesta Festival 2020 - Tribute to Cesaria Evora)
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2020 - Tribute to Cesaria Evora

Zapraszamy na koncert Tribute to Cesaria Evora, który odbędzie się 24 kwietnia 2020 roku w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Tribute to Cesaria Evora bilety już dostępne. 

Cesaria Evora

Cesaria Evora, słynna ,,Bosonoga Diva", dla muzyki z Wysp Zielonego Przylądka postać kultowa, odeszła w roku 2011. Tym samym, w którym odbył się pierwszy Siesta Festival w Gdańsku. Na jego jubileuszową, dziesiątą edycję chcemy pokłonić się legendzie. Powrócić do pamiętnego wieczoru w lizbońskim Coliseu z czerwca 2012 roku, kiedy to najwięksi artyści z Wysp Szczęśliwych oddali hołd swej Nauczycielce. Tamtej nocy w Lizbonie mistrzów było wielu, ale prym wiedli ci, których i my przez lata prezentowaliśmy na scenie Filharmonii Bałtyckiej, dziś największe gwiazdy tej muzyki, spadkobiercy dziedzictwa Cesarii: Artystom  towarzyszyć będą muzycy związani przez lata z Cesarią.

 Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Rozrywka

w Trójmieście w innych miastach
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama