Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Disco Fever

Kiedy?każda sobota godzina 20:00
Gdzie?Parlament Klub Muzyczny
ul. Św. Ducha 2
Gdańsk
Za ile?5/10 zł
Chcesz przenieść się w czasy prekursorów disco i poczuć się jak John Travolta w "Gorączce sobotniej nocy"?
A może kręci Cię klubowe granie i całonocna zabawa dokładnie tak jak robią to na słonecznej Ibizie albo hip-hopowe rytmy rodem z za oceanu?

Jeśli tak to musisz tu być! Bowiem w Parlamencie w sobotnią noc jest to wszystko i o wiele więcej. W sobotnie wieczory w Parlamencie , każdy znajdzie dla siebie coś miłego.

Nasi Dj prezentują szerokie spektrum muzyczne i właściwie każdy gatunek jest tu grany. Tak wiec imprezowicze usłyszą typowe gatunki klubowe takie jak house czy elektro , ale również utwory z nurtu tzw. czarnej muzy. Nie brakuje również największych przebojów z innych, często trudnych do sklasyfikowania nurtów muzycznych. Jednym słowem na sobotnich imprezach w Parlamencie nie można się nudzić i każdy znajdzie, cos, przy czym lubi się bawić. Tu nie ma żadnej ideologii, naszym jedynym celem jest stworzenie warunków do wspaniałej niczym nie skrępowanej zabawy. Dj-je grający w soboty dokładają wszelkich starań, aby parkiet nie opustoszał nawet przez chwilę. Oprócz niezwykle energetycznej muzyki, zabawę uprzyjemniają liczne promocje ,konkursy oraz pokazy. Bardzo dobry dźwięk ,znakomite światło estradowe, wizualizacje oraz profesjonalna obsługa, to wszystko stanowi o tym, że sobotnie imprezy w Parlamencie są niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich lubiących szaloną zabawę. O tym, że soboty na klubowo, są imprezami tanecznymi na najwyższym poziomie, najłatwiej przekonać się odwiedzając klub w każdą sobotę od godz 2o.oo.


Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Rozrywka

w Trójmieście w innych miastach
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama