Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

WITZKYBEATZZ - DJ Witzky & DJ Leszcz

Kiedy?2009-12-11 godzina 21:00
Do kiedy?2009-12-12
Gdzie?Klub ŻAK
ul. Grunwaldzka 195/197
Gdańsk
Za ile?10,- normalne, 8,- ulgowe; 5,- super zniżka dla studentów szkół artystycznych. Bilety ulgowe – za okazaniem aktualnej legitymacji studenckiej
WITZKYBEATZZ - DJ Witzky & DJ Leszcz

W każdy piątek i sobotę imprezy DJ'skie. Wyjątkowy klimat żakowskiego parkietu plus selekcja najlepszych dancefloorowych smakołyków. Czarne brzmienia (DJ Vibe), mashupy (DJ BadBoy), etno-beat (Kiewicz), disco (DJ Ziętek) i reggae (3CityUnity), czyli podróże uchem po mapie. Dzisiaj m.in.: funky, breakbeat, disco, house, electro i drum'n'bass.

 

DJ Witzky - dj, mc, producent; swoją przygodę z muzyką rozpoczynał jako mc i producent w hip-hopowym składzie Raprezentacja, z którym własnym sumptem wydał album pt. "Rapremiera"; od zawsze inspirowała go twórczość Fatboy Slima i Basement Jaxx; aktualnie swoje perfekcyjnie zmiksowane sety doprawia w brzmienia uk garage, 2step, funky house, breakbeat, ragga jungle, drum'n'bass oraz we własne remixy, a czasem także dodaje szczyptę reggae i oldschool hip-hopu; na swoje imprezy często zaprasza improwizujących wokalistów oraz muzyków.

 

DJ Leszcz - jego przygoda z muzyką zaczęła się w 2006 roku. Na początku zajmował się graniem imprez Depeche Mode w Gdańskim Irish Pubie. Z czasem wyrobił swój własny styl, który jest mieszanka funku, disco, rocka, d&b, r'n'b, oraz housu. Na swoich imprezach, gra energetycznie i ambitnie.

 

 Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Rozrywka

w Trójmieście w innych miastach
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama