Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

BOOTLEG PARTY - DJ Bad Boy & DJ SB

Kiedy?2010-03-27 godzina 21:00
Gdzie?Klub ŻAK
ul. Grunwaldzka 195/197
Gdańsk
Za ile?Bilety: 10,- normalne, 8,- ulgowe; 5,- super zniżka dla studentów szkół artystycznych
BOOTLEG PARTY - DJ Bad Boy & DJ SB
BOOTLEG PARTY - DJ Bad Boy & DJ SB
bootlegs, mashups, remixes 80/90


DJ BadBoy
- swoją przygodę z gramofonami rozpoczął w 2000 roku; na początku zainspirowała go muzyka z gatunku bigbeat i breakbeat, natomiast z biegiem czasu znalazł również inspirację w house i electro; jego styl to przede wszystkim energiczny i żywiołowy beat w połączeniu z instrumentami takimi jak: saksofon, trąbka, gitara, pianino; te dźwięki kocha najbardziej; pomimo stosunkowo krótkiej przygody z muzyką, miał już okazję grywać z większością polskich dj'ów, jak i również supportować zagranicznych gości; w 2005 r. po pełnej mobilizacji nagrał swojego set'a i wysłał do konkursu Heineken Music Thirst, gdzie zajał miejsce w pierwszej 10; ma okazję regularnie występować w klubach na arenie międzynarodowej, m.in. Rosja, Niemcy, Austria; grywał w większości 3miejskich klubów, takich jak: Sfinks, Mandarynka, Pomarańczarnia, Space Cube, Klubokawiarnia, Soho, Enzym, Żak, Moojave, The Lock, Zoom, Metro, Cube, Sanatorium, Mandragora, Piwnica, Mechanik, Aqwarium, Faktoria oraz w klubach na terenie całej Polski.

 

DJ SB - czyli Sławek Białecki; pierwsze kroki jako dj stawiał w 1994 r., grając w gdańskiej Kaponierze na Czad Party; w 1998 r. wyjechał do Londynu, gdzie zaczęła się jego przygoda z muzyką elektroniczną; podjął pracę w klubach takich jak: Turnmills, Scala, czy słynne Fabric, która zainspirowała go do spróbowania własnych sił za profesjonalnymi deckami; jako „muzyk z powołania" bardzo szybko nauczył się miksować i zaczął grywać na różnych imprezach m.in. na squat party, został rezydentem klubu "Retreat"; przez pięć lat pobytu w Londynie większość czasu spędzał na oglądaniu czołówki światowych dj'ów, a także w sklepach płytowych - uzupełniał swą kolekcję, skłaniając się ku coraz to różniejszym brzmieniom. Po powrocie do Polski został szybko zauważony przez promotorów agencji Backu, dla której grywał regularnie aż do zaprzestania jej działalności w 2004 roku; występował prawie we wszystkich trójmiejskich klubach, grywał w całej Polsce; supportował wielu artystów; nie gra jednego określonego stylu - dopasowuje się do rodzaju imprezy; dzięki sporej (kilka tysięcy krążków), regularnie uzupełnianej kolekcji; gra większość rodzajów muzyki elektronicznej; współzałożyciel breakbeatowego projektu Bassinjekta, od 2004 r. członek trójmiejskiej formacji Acid Orange Crew i rezydent imprez spod szyldu Illegalbreaks, Tribalis Totalis; ma na swoim koncie także nu jazzowy set z akompaniamentem samego Krzysztofa Ścierańskiego; w 2005 r. zajął 4 miejsce w Polsce (spośród ponad 60-ciu startujących dj-ów) w konkursie Big Star Dj; ma swój niepowtarzalny styl polegający na mieszaniu wszelkich gatunków muzyki elektronicznej w jednym secie; gra tylko i wyłącznie z płyt winylowych; muzyka jest dla niego wszystkim.

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Rozrywka

w Trójmieście w innych miastach
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama