Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Nowy Rock w Mieście Aniołów

Kiedy?każdy czwartek godzina 20:00
Do kiedy?2010-03-11
Gdzie?Miasto Aniołów
ul. Chmielna 26
Gdańsk
Za ile?wstęp wolny

 Miasto Aniołów postawiło na oryginalne i jeszcze mało znane trójmiejskie kapele rockowe. Rozpoczął się nowy cykl imprez w gdańskim klubie. W każdy czwartek o godzinie 20:00 w Mieście Aniołów, przy ul. Chmielnej 26, zagrają na żywo wybrane kapele trójmiejskie. Po koncertach Miasto Aniołów zaprasza na imprezę w klimacie ostrych brzmień rockowych.

Nowy Rock ma na celu promocję oryginalnych i nieznanych rockowych kapel z Trójmiasta. Po każdym koncercie rozpoczyna się impreza, podczas której będzie można usłyszeć kawałki takich zespołów, jak: Golden Life, Bielizna, Miniorkiestra, Blenders, Illusion, Bozo, Kevin Arnold, eM, Kury, Homosapiens, Tymon & The Transistors, Absyntia, Dick 4 Dick, Big Cyc, Majestic, Behemoth, Psychopill, Drewno from las, Certain Sounds, JZTZ, Lipali, Pawilon, Szybkie Banany, Radio Bagdad, Są Gorsi, Saluminesia, Jacek Kulesza, Po Drugiej Stronie, Ścianka, Succumb, Chassis, Paragraf 22, Milczenie owiec oraz klasykę rocka światowego.

Zespołem otwierającym cykl Nowy Rock w Mieście Aniołów były Strupy - soappunkowa kapela, która zagrała w klubie 25.02.2010 roku. W najbliższy czwartek, 11.03.2010 roku, scenę rozgrzeją Dry i Call System.

Warto wybrać się w któryś z czwartków rockowych do Miasta Aniołów i posłuchać zupełnie innych brzmień. Dodatkowym atutem imprezy jest piwo za 5 zł serwowane podczas wieczoru, płyty kapel z Trójmiasta, rozdawane podczas imprezy i oczywiście wstęp za darmo.

 

Kinga Strąkowska
(kinga.strakowska@dlastudenta.pl)Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Rozrywka

w Trójmieście w innych miastach
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama