Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

"Jazz'ik na harmonijkę i piano"

Kiedy?2010-03-26 godzina 20:00
Gdzie?Blue Time Jazz Club
ul. Kaprów 19D
Gdańsk
Za ile?15 zł / 20 zł (w dniu koncertu)
"Jazz'ik na harmonijkę i piano"

"Jazz'ik na harmonijkę i piano"
Tego wieczoru wystąpi duet:
Piotr Ulatowski - piano i vocal
Krzysztof Przybyszewski - harmonijka

Bilety w cenie 15 zł ( w dniu koncertu 20 zł ) do nabycia w Klubie.

Piotr Jan Ulatowski - pianista, kompozytor i wokalista. Występował w klubach jazzowych w Niemczech z saksofonistą Rolandem Szedlak oraz basistą Michaelem Herzer, grając standardy jazzowe jak i własne utwory. Komponuje utwory orkiestralne, muzykę baletową wspólnie pisaną z Izą Zaleską, z którą również założył Gdański Teatr Muzyczny Picorello dla dzieci. Napisał wiele piosenek inspirowanych różnymi gatunkami muzyki w tym również elementami jazzu.

Krzysztof Przybyszewski - muzyk grający na harmonijce ustnej. Biegle posługujący się techniką overbending (granie w 12 tonacjach na jednej 10 kanałowej harmonijce diatonicznej). Styl - Blues, Soul, Funk i Rock. Wspołpracuje z wieloma Trójmiejskimi muzykami, na stale związany z Missisipi Blues Band, z ktorą koncertuje na najważniejszych scenach bluesowych w całej Polsce, a także za granicą...Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Rozrywka

w Trójmieście w innych miastach
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama